Hakkımda

Dr. Mustafa Şahin Kimdir.


Hepinize merhaba, 1989 doğumluyum. Liseden 2006 yılında mezun oldum aynı sene bence şansımın da yardım etmesi ile Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandım. Burayı detaylıca bir blog yazısında anlatmak ve tecrübelerimi size aktarmak isterim.

Hazırlık, 1 ve 2. Sınıfı geçip 3. Sınıfta fakülteyi bıraktım. Sonrasında 1 sene sonra geri döndüm kaldığım yerden devam ederek, 2014 senesinde mezun oldum. Akabinde hayallerimin branşı olan Kalp Damar Cerrahisi’ne hayallerimin anabilimdalıMarmara KVC’de başladım. Sonrasında hayallerimdeki KVC’nin daha güzel olduğunu farkederek, hatanın neresinden dönersen kardır dedim ve istifa ettim. 2017’de çocukları da çok sevmemden dolayı ve artık nöbet tutmak istemediğim için çocuk psikiyatriye başladım, halen çocuk psikiyatristiyim.

TUS eğitmenliğine 2018’de başladım. O dönemki öğrencilerim bilirler, derslerde bir o tarafa bir bu tarafa sürekli koşardım, pandemi en çok beni vurmuş olabilir bu sektörde. Biyokimya adına yapmaya çalıştığım şey sizlere zor diye sunulanın arkasındaki kolayı göstermek. Onun için bu sitedeki eğitim içeriği; hocaların zor komite soruları, referans textbookların karmaşık konu sıralamaları ve anlatımları, çıkmış tus sorularının jargonu kullanılarak sade ve anlaşılır hale getirilerek hazırlanmıştır.

Ben çalışıp üretmeye sizler de çalışıp kazanmaya devam edeceksiniz. Başarılar dilerim.

generic
generic
generic
Yardıma mı ihtiyacınız var ?